Ayı Teddy (Ted) (2012)


Romantik komedi filmleri arasında son yılların en iyi örneklerinden biri olan filmde başrolde Mark Wahlberg var. Onun canlandırdığı John Bennet isimli karakterin en iyi arkadaşı ise pelüş bir ayı! Fakat bu ayı sizin bildiğiniz pelüşlerden değil. Ted ismindeki bu pelüş ayıya sesiyle hayat veren Seth Macfarlene ve John Bennet’ in güzel mi güzel sevgilisini canlandıran Mila Kunis ise filmin diğer başrol oyuncuları.

1971 doğumlu Mark Wahlberg’ i izlediğim ilk film 1997 yapımı Boogie Nights filmiydi. Son yıllarda bir neslin en sevdiği çizgi filmler olan otobotların film uyarlamaları olan Transformers serilerinde kendisini izledik. Aksiyon film tavsiye denildiğinde herkeste yeri ayrı olan Transformers serisi aksiyon filmleri içinde en sevilenlerden. Bunun yanı sıra sevdiğinizle keyifli vakit geçirtecek bir komedi filmi arıyorsanız işte Ted tam da sizler için.

Sesine yıllardır aşina olduğumuz Family Guy’ ın yaratıcısı Seth Macfarlane bu kez Ted’ e hayat veriyor. Justin Timberlake ile rol aldığı Arkadaştan Öte ve Darren Aranofsky’ nin Siyah Kuğu filminde Natalie Portman ile beraber izlediğimiz Mila Kunis de filme gerçekten çok yakışmış.

Kaliteli esprileri ve 80’lere yaptığı göndermeler ile izlerken büyük keyif alacağınız bu filmin IMDB puanı 7. Biraz argo kelimeler ve uygunsuz göndermeler barındırsa da eminim ki izlediğinizde siz de bu filmi çok seveceksiniz. İyi seyirler.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir